Zákaznická podpora:info@jmcar.cz

Bilt Hamber Auto-Foam 5 L aktivní pěna

Kód: BH-009
819 Kč 677 Kč bez DPH
Skladem u Dodavatele
Můžeme doručit do:
7.10.2022

Alkalická aktivní pěna, 5000 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bilt Hamber Auto-Foam 5 L je koncentrovaná alkalická aktivní pěna perfektní pro předmytí automobilu.

Nemá smysl používat drahé vosky a sealanty, které se snaží dosáhnout dokonalého povrchu, pokud nedodržujete základy hned na začátku. Většinu škrábanců a nedokonalostí na laku je způsobena špatnou technikou mytí. Ačkoliv se všichni snažíme být opatrní, někdy děláme chyby a dochází k poškození. Dává tedy smysl být metodičtí a začít mytí předmytím pomocí aktivní pěny.

Auto-Foam je nová generace prémiové kvality pěnivé úpravy vody na bázi předmytí, určená k namočení a nasycení znečištěného laku vozidla před nanesením šamponu. Auto-Foam je vhodná pro použití se všemi napěňovači a tlakovými myčkami. Při ředění již od 4% bude Auto-Foam schopna působit po dobu až 5 minut. Auto-Foam je vyvinuta speciálně pro maximální smáčení, snadno se také opláchne. Není navržen jako povrchový produkt s vysokou hutností pěny, ale jako funkční materiál.

Auto-Foam je vyrobena z biologicky odbouratelných sloučenin, je mimořádně odolná vůči půdě a špíně, přesto je neškodná pro lak. Neleptavé složení zajišťuje, že ani pravidelné používání nepoškodí povrch laku. Tvrdě pracující povrchové aktivní látky zaútočí a proniknou i do nejtvrdších nečistot, aniž by bylo nutné provádět manuální zásahy.

Během období napěnění budou bubliny pěny systematicky praskat a pohybovat se, což povzbudí namáčecí a čisticí prostředky v účinnosti. Účinky špíny jsou neutralizovány tím, že jsou spojeny se směsí pěny a povrchově aktivních látek a poté odlepeny od lakovaných povrchů, díky čemuž budou lehce fyzicky odstraněny pomocí tlakové myčky.

Po dokončení práce s aktivní pěnou je možné pokračovat běžným způsobem.

Objem: 5000 ml

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz