CarPro CQuartz CQUK 3.0 + Reload sada s keramickým sealantem

Kód: CP_10CQK50V3_RELOAD CP_10CQK30V3_RELOAD Zvolte variantu
2 490 Kč 1 890 Kč od 1 890 Kč 2 058 Kč bez DPH 1 562 Kč bez DPH od 1 562 Kč bez DPH
Skladem (1 ks) Objednáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
24.9.2021 29.9.2021 Zvolte variantu

Keramická ochrana laku, aplikátor, 4x suede, Reload 100 ml

 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CarPro CQuartz CQUK 3.0 + Reload je sada s nejodolnějším běžně prodejným keramickým povlakem na světě! Nyní obohacena o křemičitý sealant Carpro Reload 100 ml.

  1. Konečně velmi snadné rozlešťování za každého počasí a bez rizika přeschnutí. Novinka byla navržena pro bezproblémovou aplikaci v širokém rozsahu teplot - od 5 do 40°C! Rozlešťování jde stejně dobře hned, i po několika minutách.
  2. Ještě vyšší lesk, ještě účinnější odvod vody.
  3. Ještě vyšší chemická odolnost: nyní odolává silně kyselým i vysoce zásaditým chemickým látkám (pH 3 - pH 14)! Vylepšena byla i odolnost vůči soli.

CarPro CQuartz CQUK 3.0 je moderní keramický nanopovlak poslední generace, který po aplikaci vytváří silnou vrstvu oxidu křemičitého (tedy skla) a poskytuje nejlepší možnou ochranu laku.

Materiál obsahuje 70% oxidu křemičitého (SiO2) o čistotě 99.9% - tedy jednoho z nejtvrdších materiálů vůbec. Díky tomu zvyšuje mechanickou odolnost laku a do vysoké míry ho chrání před poškrábáním. Vyniká perfektní propustností světla a dává laku krásný sklovitý lesk, který nemá konkurenci. Molekulární vazba k povrchu zajišťuje povlaku dlouhou životnost.

Díky své cíleně naprogramované 3D molekulární struktuře tvoří povlak CarPro CQuartz CQUK 3.0 funkční povrch (tzv. lotosový efekt), který má vynikající vodoodpudivost (kontaktní úhel smáčení je 110°) a samočistící schopnosti - spolu s antistatickými vlastnostmi tak výrazně snižuje ulpívání nečistot a usnadňuje mytí. Chrání před zvětráváním, UV zářením, organickými i anorganickými agresivními látkami, naftou, kyselinami i zásaditými látkami (např. agresivními čističi).

CarPro CQuartz CQUK 3.0 se od konkurence odlišuje snadnou a rychlou aplikací. Klíčovou vlastností je rychlé schnutí, které eliminuje prodlevu mezi nanášením a rozlešťováním zaschlého filmu. Žádné měření času a žádné čekání znamená při dobře zvládnutém pracovním postupu velmi příjemnou a snadnou aplikaci.

Bezprostředně po nanesení začíná reakce povlaku se vzduchem a formování 3D molekulární struktury. Působením tepla pak nanopovlak postupně zvyšuje svoji tvrdost.

Povlak CQuartz CQUK 3.0 je možné aplikovat ve vícero vrstvách (doporučujeme max 2 vrstvy). Při síle jedné vrstvy cca 1 - 2 mikrony je tak možné dosáhnout opravdu výrazné míry ochrany, lesku a životnosti. Díky síle povlaku dokáže CQuartz CQUK vyplňovat a skrývat jemné vady laku.

Keramický sealant obsahuje:

  • lahvičku s přípravkem CarPro CQuartz 3.0
  • 1 x CarPro CQuartz aplikátor (standardní velikost)
  • 4 x CarPro aplikační mikrovláknové utěrky Suede 10x10 cm
  • 1 x CarPro mikrovláknová utěrka Suede
  • 1x Carpro Reload 100 ml

Cena za set

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz