Zákaznická podpora:info@jmcar.cz

Scangrip Multimatch 3

Kód: 03.5653
9 099 Kč 7 520 Kč bez DPH
Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
14.10.2022

Detailingové světlo, 3000 lumenů, Bluetooth app, 5 barev světla, 5 úrovní intenzity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scangrip Multimatch 3 je výkonné nabíjecí detailingové světlo s světelným tokem až 3000 lumenů a 5 typy denních barev, 5 úrovněmi světla a integrovaným Bluetooth pro snadné ovládání.

Multimach 3 je extra výkonné detailingové světlo s vestavěnou baterií a integrovaným Bluetooth pro aplikační rozhraní na chytrých telefonech s Android či iOs. Multimatch 3 je výkonné světlo vhodné pro kontrolu leštěných, lakovaných nebo čištěných ploch. Disponuje světelným tokem až 3000 lumenů.

Multimatch je vybavenou funkcí ALL DAYLIGHT, která Vám umožňuje nastavení až 5 barev denních světel. Navíc má pětiúrovňovou stupnici intenzity, díky které můžete světlo přizpůsobit jednotlivému dennímu období.

Nové řešení Scangrip POWER SOLUTION Vám umožňuje perfektní dostupnost. Snadno můžete do těla vložit novou, nabitou baterii a pokračovat dál v práci, zatímco se další baterie nabíjí. Nebo můžete jendoduše k lampě připojit nabíječku a mít ji tak připojenou do sítě. Integrovaná funkce zálohování baterie zabraňuje být kdykoliv bez světla.

Pomocí aplikace Bluetooth můžete jednoduše ovládat jak barevný odstín, tak i intenzitu světla. Beuzdrátové ovládání zvyšuje efektivitu každodenní práce.

Světelná řešení pro lakýrnický a detailerský průmysl - světla SCANGRIP nové generace jsou nejkomplexnější a nejsofistikovanější svého druhu na světě. Jsou vyrobena pro sladění barev, detailů a všeobecné lakování a jsou použitelná všude tam, kde je třeba lakovaný povrch zkontrolovat.

CRI+ zajišťuje věrné, živější a přirozenější podání barev a umožní sledovat i ty nejmenší rozdíly v odstínu a kontrastu barevného povrchu. Díky tomu lépe a snadněji uvidíte veškeré podpovrchové defekty laku, nedokonalosti povrchu i barevné odlišnosti a anomálie.

Design MULTIMATCH 3 je jedinečný a je chráněn patentem EU na design RCD č. 5597010

Hlavní výhody světla Scangrip Multimatch 3

  • vysoká svítivost 3000 lumenů
  • odolné hliníkové tělo a skleněná čočka
  • měnitelné baterie
  • snadné ovládání pomocí Bluetooth aplikace
  • 5 barev světla a 5 úrovní svítivosti
  • operační doba 2 hodiny

Obsah balení: 1x Multimatch 3, 1x SPS baterie, 1x nabíječka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
NajduZboží.cz